Ljuskrona i alabaster
2019-07-03
659412
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets slut, barockstil, stomme i lackerad, skuren alabaster samt patinerad vitmetall, med 5 ljuspunkter, höjd ca 73 cm, diameter ca 70 cm
Bruksslitage, märken, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen