Akvarellmålning av Einar Jolin, Ringmuren Visby
2019-07-02
659344
| Klubbat belopp | 8 400 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
EINAR JOLIN (1890-1976): "Visby augusti 1956" , signerad och daterad Einar Jolin Augusti 1956, akvarell, måtivets mott ca 51x36 cm
Ej examinerad ur ram