Marc Chagall litografi
2019-07-02
659300
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MARC CHAGALL (1887-1985): efter, figurkomposition, signerad i trycket, färglitografi, bildmått 26x19 cm