Figurscen akvarell
2019-07-02
659215
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AKVARELL, 18/1900-tal, Kina, föreställande figurscen, ca 32,5x43 cm
Smärre hanteringsveck, gulnad