Karl Mårtens
2019-08-01
659214
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARL MÅRTENS (född 1956), fågel, sigillstämplad, signerad och numrerad, färglitografi på akvarellpapper, bladstorlek 41x25 cm, oramad