Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
RING, 18 k vitguld, J. Kohle JKa, svenska importstämplar, med odlad saltvattenspärla ca 8 mm i diamantkrans, stl ca 18 3/4 jmfr 59, vikt ca 5,6 g
Skena med slitage.
659137
2019-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här