Fat Kina 1700-tal
2019-07-01
658982
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FAT, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), centrumdekor av tall, pion samt magnolia i underglasyrblått, brättet med pionkvistar, diameter ca 28 cm
Nagg