John Ivar Berg akrylmålning
2019-07-01
658963
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHN IVAR BERG (1916-2003): Speglingar, monogramsignerad och daterad 63, akryl på duk, ca 64x99 cm