John Ivar Berg oljemålning
2019-07-01
658955
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHN IVAR BERG (1916-2003): "Modell", signerad, olja på duk, ca 76x64,5 cm
Krackelyr