Oidentifierad konstnär 1800-tal
2019-07-01
658921
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): pastoralt landskap, olja på pannå, 18x25 cm
Smärre färgbortfall