Armbandsur 14 k guld
2019-07-05
658858
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAMARMBANDSUR med armband, 14 k guld, ca 1910/20-tal, manuell, plexiglas, arabiska siffror, blånerade visare, säkerhetskedja ej öppningsbar, diameter 22 mm, totalt vikt ca 14,9 g
Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, plexiglas med repor