Vettar
2019-07-10
658821
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VETTAR, 2 st., trä, 1900-talets första hälft, bemålade, längd ca 33 cm
Smärre slitage