Takarmatur
2019-07-01
658757
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKARMATUR, 1900/2000-tal, 10 lamphållare, stomme i lackerad metall med textilt material över, höjd ca 60, diameter 90 cm,
Smärre slitage, funktionen garanteras ej