Golvlampa av Alfredo Häberli "Carrara", Luceplan
2019-07-01
658746
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ALFREDO HÄBERLI, "Carrara", golvlampa, Luceplan, Italien, formgivningsår 2001, stomme i polyuretan, höjd ca 185 cm
Bruksslitage i form av mindre repor och märken