Bengt Lindström färglitografi
2019-07-04
658744
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad och numrerad Lindström 3/200, färglitografi, bladstorlek ca 53 x 74 cm