Champagnekylare nysilver
2019-07-01
658694
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CHAMPAGNEKYLARE, nysilver, 1900-talets andra hälft, godronnerad, på fot, med hänklar i form av lejonmaskaroner, höjd ca 23, diameter 28 cm
Slitage, nött