Bertil Vallien Janushuvud

Bertil Vallien Janushuvud
Bertil Vallien Janushuvud
Bertil Vallien Janushuvud
Bertil Vallien Janushuvud
Bertil Vallien Janushuvud
Bertil Vallien Janushuvud
Bertil Vallien Janushuvud
Bertil Vallien Janushuvud
Bertil Vallien Janushuvud
Bertil Vallien Janushuvud
Bertil Vallien Janushuvud
Bertil Vallien Janushuvud
Bertil Vallien Janushuvud
Bertil Vallien Janushuvud
Bertil Vallien Janushuvud
Bertil Vallien Janushuvud
Bertil Vallien Janushuvud
Bertil Vallien Janushuvud
Bertil Vallien Janushuvud
Bertil Vallien Janushuvud

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

BERTIL VALLIEN, "Janushuvud", skulptur, Kosta Boda 2000-tal, unik, sandgjuten polykrom glasmassa med innesluten dekor av ansikten, signerad KOSTA BODA UNIQUE BVALN 940003 och egenhändig namnteckning B. Vallien, höjd 37 cm inklusive betongsockel

Smärre kantnagg och stötskada, numrering något otydlig

658609

2019-06-30