Bordsarmaturer
2019-07-03
658581
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSARMATURER, 1 par, porslin, 2000-tal, dekor av Rambutanträd i vitt mot svart fond, en med bajonettfattning, höjd ca 43 cm
Slitage