Georges Braque färglitografi
2019-07-06
658579
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GEORGES BRAQUE (1882-1963), efter: "Ciel Gris I", monogramsignerad i plåten, ur DLM 115, 1959, färglitografi, ca 23x7 cm
Ref , Maeght nr 1032