Plint
2019-06-30
658450
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PLINT, 1900-tal, furu med skinnklädd överdel, på hjul, maxhöjd ca 115 cm, längd ca 135 cm, bredd 45-73 cm
slitage, går ej att rulla/hjul defekta