Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, motiv av katter, otydligt signerad, olja på duk, 1900-talets första hälft, bildmått 28x38 cm
Otydlig signatur, mindre fläckar
658445
2019-08-07
Gör en kostnadsfri värdering här