Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning
2019-06-30
658428
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Insjö, signerad V Kliuchnikov, daterad a tergo 2004, olja på duk, ca 70x110 cm