Vjeteslav Kliuchnikov
2019-06-30
658427
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Rosor, signerad och daterad Kliuchnikov -08, a tergo daterad 2008, olja på duk, ca 91x61 cm