Madeleine Pyk färglitografi
2019-06-27
658320
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): komposition, signerad M Pyk, 16/295, färglitografi, mått 16x24 cm
Ej examinerad ur ram