Oljemålning
2019-06-28
658298
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Stilleben, olja på duk, ca 60x80 cm
Färgbortfall, krackelering, lagningar