John Ivar Berg
2019-06-27
658295
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHN IVAR BERG (1916-2003): "Megastjärna", monogramsignerad samt daterad 98, akryl på duk, ca 57x 67 cm