Oljemålning
2019-06-29
658287
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Landskap, olja på duk, ca 62x42 cm