Oljemålning
2019-06-29
658280
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskap, olja på duk, ca 28x38 cm
Krackeleringar