Oljemålning
2019-06-29
658272
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Rabbiner i samspråk, olja på duk, ca 34x44 cm