Roland Svensson
2019-08-20
658248
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003), "Käringsundet, Åland", signerad roland s., 22/45, 1960, färglitografi, bildmått ca 17x59 cm
Läs mer
Gulnader