Otto Tigerhjelm
2019-06-27
658222
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OTTO TIGERHJELM, (18/1900-tal): Fiskande par, signerad, olja på duk, ca 36x58 cm