Nils Rundgren
2019-06-27
658199
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NILS RUNDGREN "Björnjägaren" (1890-1971): Naivistisk komposition, signerad och daterad 1964, olja på papper, ca 29,5x40 cm, oramat blad