Roland Svensson
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Kall soldag", signerad roland S, HC II / XLV, färglitografi, bildmått ca 35x49 cm
Läs mer
658198
2019-08-20