Roland Svensson
2019-08-20
658193
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Karlskärs skär" - Lilla Nassa, signerad roland S, 1952, PT, litografi, bildmått ca 39x28 cm
Läs mer
Med dedikation