Reinhold Ljunggren litografi
2019-06-27
658170
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006), "Värdträdet" signerad samt, litografi, ca 47x32 cm