John Ivar Berg akrylmålning
2019-06-27
658165
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 15 000 SEK |
JOHN IVAR BERG (1916-2003): "Rabbis" monogramsignerad samt på baksidan daterad 79, akryl på duk, ca 50x40 cm