Albert Johansson blandteknik
2019-06-27
658161
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Geometrisk komposition, signerad samt daterad 1975, blandteknik, ca 17x26 cm