Roland Svensson
2019-08-20
658136
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Kalskärgård", signerad roland S, 142/310, färglitografi, bildmått ca 51x41 cm
Läs mer
Gulnader