Roland Svensson
2019-08-20
658121
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Den gamla ångbåten", signerad roland S, 235/360, färglitografi, bildmått ca 42x32 cm
Läs mer