Bordslampa Italien
Avslutad
2019-06-25
658014
| Klubbat belopp | Osåld |
|---|---|
| Utropspris | 3 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1950-tal, Italien, fot i marmor, lamparm i mässing, skärmar i lackerad metall, riktbar reflektorskärm, höjd ca 55 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen