Fat Japan Imari
2019-06-29
657954
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FAT, 3 st., porslin, Japan, 1900-talets första hälft, Imari, varierande dekor, diameter ca 30-31 cm
Slitage, smärre färgbortfall