Soffbord
2019-06-25
657853
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOFFBORD, 1900-talets första hälft, stomme fanerad i mahogny, utdragbara skivor med underliggande spegelyta, enl. uppgift Nordiska Kompaniet, höjd ca 56 cm, skivans mått ca 60x110-175 cm