Klaffbord
2019-06-25
657819
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SIDOBORD med klaffar, höjd ca 60 cm, 76x33 (-70 cm)
PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne
slitage, yta med märken