Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LJUSSTAKAR, ett par, viktorianska, stämplade William Comyns, London 1893, silvermonterad sköldpadd, höjd 12 cm
PROVENIENS: Stopalo
Ett skaft med mindre spricka, limrester
657791
2019-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här