Roland Svensson
2019-08-20
657780
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Trettondagsvinter", signerad roland S, 45/200, färglitografi, bildmått ca 31x53 cm
Läs mer