Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WIBEKE BECK-FRIIS "Wickela" (1916-2008): Porträtt av Caron på terrassen i Mougins, tygapplikation, monogramsignerad, 39x62 cm.
PROVENIENS: Tore Wretman
657739
2019-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här