Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "ur hundra dagar", monogramsignerad och daterad på baksidan J.H. 1991, olja på tyg uppfäst på papper, 20,5x16,5 cm
Ingår i Barbro B. Johanssons samling
657611
2019-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här