Hofner gitarr

Hofner gitarr
Hofner gitarr
Hofner gitarr
Hofner gitarr
Hofner gitarr
Hofner gitarr
Hofner gitarr
Hofner gitarr
Hofner gitarr
Hofner gitarr
Hofner gitarr
Hofner gitarr
Hofner gitarr
Hofner gitarr
Hofner gitarr
Hofner gitarr
Hofner gitarr
Hofner gitarr
Hofner gitarr
Hofner gitarr

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HOFNER, elgitarr, Verythin, lackerad i Cherry Red, 1960-tal, med vibratostall, längd 102 cm, inkl. hardcase

Sprickor och lagningar, en sträng av

657507

2019-06-24