Taklampa jugend
2019-09-15
657469
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 10 000 SEK |
TAKLAMPA, jugend, dekor av satyrer och vindruvsklassar, patinerad koppar, tygklädd skärm, höjd 130, diameter 70 cm
PROVENIENS: Stopalo
Textil med skador