Klubbat för:
Osåld
Utropspris
10 000 SEK
TAKLAMPA, jugend, dekor av satyrer och vindruvsklassar, patinerad koppar, tygklädd skärm, höjd 130, diameter 70 cm
PROVENIENS: Stopalo
Textil med skador
657469
2019-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här