Skulptur 1700-tal
2019-09-15
657445
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKULPTUR, 1700-tal, martyrium, skulpterat och bemålat trä, höjd 45 cm
PROVENIENS: Stopalo
Skador och lagningar, mindre dekordel saknas, senare bemålning